GTAGames.nl

Credits (GTA V)

Van WikiGTA - De Nederlandse Grand Theft Auto Walkthrough!
Ga naar: navigatie, zoeken

Rockstar North

Producer & Game Designer Leslie Benzies
Art Director Aaron Garbut
Technical Director Adam Fowler
Written By Dan Houser & Rupert Humphries
Co-Producer & Game Designer Imran Sarwar
Studio Director Andrew Semple
Associate Art Directors Adam Cochrane
Michael Kane
Associate Technical Directors Klaas Schilstra
Phil Hooker
2D/UI Director Stuart Petri
Music Director Craig Conner
Audio Director Matthew Smith
Global Lead Technical Artist Rick Stirling
Tools Director Greg Smith
Assistant Art Director Ian McQue
UK I.T. Director Lorraine Stark
Assistant Producer William Mills
Lead Scripters Benjamin Rollinson
Kenneth Ross
Matthew Booton
Robert Bray
Ross Wallace
Senior Scripter Craig Filshie
Senior Cellphone Scripter Steve Taylor
Scripters Adam Westwood
Alan Litobarski
Alwyn Roberts
Andrew Knight
Ben Barclay
Craig Vincent
Kevin Bolt
Lawrence Kerr
Lukasz Bogaj
Michael Wadelin
Paul Davies
Tor Sigurdson
John Haime
Principal Lead Environment Artist Wayland Standing
Lead Environment Artist Michael Pirso
Principal Artists David Cooper
Iain McNaughton
Principal Lighting Artist Owen Shepherd
Outsource Manager Scott Wilson
Art Production Manager Adam Smith
Senior Map Artists Alastair McLauchlan
Ian Hall
James Allan
Ming Kei Cheung
Neil Sylvester
Simon Little
Tim Flowers
Tim Gilbert
Map Artists Andrew Liddle
Boz Briers
Chris Marshall
Christian Simcock
Daniel Hanwell
David O'Reilly
Eros Tang
Gavin Stewart Greaves
Gary McAdam
Liam Morrey
Marco Hallett
Mark Lack
Mark Wright
Martin Good
Martyn Wilson
Oliver Gainford
Quyen Lam
Rafael Barraso
Raul Ovejero
Ray Liam Shum
Robert Kneen
Rory Bryan
Steve Crook
Steven Mulholland
Junior Artist Ben Jackson
Map Support Adam Spriggs
Carl Edwards
Dayle Hodgson
Laurens Seynaeve
Nidhin Thomas
Niels Biliet
Paul O'Donovan
Richard Scammell
Rob Parker
Thomas Wicks
Tim Fionda
Tom Laird
Vincent Callebaut
Wesley Mackinder
Map QA David Alden
Matthew Higgins
Senior Interior Artists Garry Mackenzie
Andy Hay
Tze Lim
Interior Artists Alexander Pons Carden-Jones
Karyn McHale
Matt Harrad
Stuart Scott
Prop Artists Brendon McDonald
Campbell John Dick
Craig Kerr
Eoin Callan
Waseem Punnu
Lead Graphics Programmer Alex Hadjadj
Senior Graphics Programmers Andrzej Madajczyk
Bernie Freidin
Luis Alvarado
Piotr Dubla
Senior Visual Effects Programmer Mark Nicholson
Lead AI Programmer Chris Swinhoe
Senior AI Programmers Chi-Wai Chiu
David Hynd
James Broad
AI Programmer Robert Träffe
Lead Systems Programmer John Whyte
Senior Systems Programmer Ian Kiigan
Systems Programmers David Ely
Flavius Alecu
Graeme Williamson
Lead Animation Programmer Jonathon Ashcroft
Animation Programmers Graeme Sales
James Bulman
Martin Bunker
Thomas French
Lead Online Programmer Daniel Yelland
Senior Online Programmers John Gurney
John Hynd
Online Programmer Miguel Freitas
Lead Physics Programmer Ben Lyons
Physics Programmer Richard Archibald
Lead Camera Programmer Colin Entwistle
UI Programmer Derek Payne
Development Support Andrew Bailey-Smith
Iain Downie
Internal Code QA Gordon McKenzie
Scott MacAulay
Lead Tools Programmers David Muir
Luke Openshaw
Senior Tools Programmers Derek Ward
Jonny Rivers
Tools Programmers Adam Munson
Dave Evans
Gunnar Droege
Michael Kontogiannis
Michael Täschler
Mike Wilson
Lead Information Systems Programmer Marc Guerin
Information Systems Programmers Andrew Stewart
Duncan Gauld
Umang Pethapuria
Tools Build/QA Rick Thomas
Peter Watson
Maurice Young
Lead Social Club Developer Ian McFarland
Social Club Developers Pete Andrews
Amanda Anderson-Crane
Bryan McDowall
Marcin Bot
Simon Elliott
Character Artists Alan Nolan
Ben Clark
Chris Brincat
Jamie-Lee Lloyd
Stuart Hansell
Toks Solarin
Senior Character Rigging & Technical Art Erik Brear
Character Rigging Matt Rennie
Stewart Wright
Nicolas Malovec
Technical Art David Bailey
Kathryn Bodey
Neil Gregory
Character Development Assistant Roz Galloway
Lead Cutscene Animation Dermot Bailie
Felipe Busquets
Cutscene Animation Alex Cartwright
Geoffrey Fermin
Jenny Arnold
Kristian Petersson
Marcos Duran
Matt Rochester
Michael Mangus
Facial Animation Santiago Hurtado
Cutscene Animation co-ordination Francesca Howard
Animation Resource Mags Donaldson
Darren Iddon
Sheraz Afzal
Lead In-game Animation Jim Jagger
Senior In-game Animation Andy Davies
Mike Jones
In-game Animation Alex O'Dwyer
Ben Rackham
Daniel Lim
Darren Froggatt
Gus Braid
Malcolm Angus
Sheng Li
Animation Support Simon Churchill
Lee Sparkes
Phil Beveridge
Lead Vehicle Artist Jolyon Orme
Vehicle Artists Laurence Knight
Michael Bush
Richard Kansley
VFX Artist Nic Chambers
Junior VFX Artist Philip Ho
Lead Graphic Designer Steve Walsh
Senior Graphic Designer Euan Duncan
Graphic Designers Alisdair Wood
Jill Menzies
Senior UI Developer Gareth Evans
UI Developer Jeffrey Khan
UI Designer Sam Grosset
New Media Designer Scott Thomson
Development Assistant Roberta Gatti
Grand Theft Auto Online Designer & Director Leslie Benzies
Grand Theft Auto Online Producer Andy Duthie
Grand Theft Auto Online Script Leads Robert Wright
Keith McLeman
Brenda Carey
Neil Ferguson
Grand Theft Auto Online Scripters Ryan Baker
Conor McGuire
James Adwick
Rowan Cockcroft
David Watson
William Kennedy
David Gentles
Kevin Wong
Christopher Speirs
Chris McMahon
Grand Theft Auto Online Content Creation Callum Mungall
Chris McCallum
Jesse Holcroft
Joe Stafford
Joshua Mattyasovszky
Katie Pica
Martin Logan
Ross Parker
Sean Casey
Multiplayer Developer Support Katie Pica
Production Associates Chris McCallum
John Sloan
Martin Logan
Production Assistant Daisy Richardson
Production Support Dan Fletcher
Development Assistants - Design Andrew Scotland
Bridget Steed
Jamie Trimmer
Mark Beagan
Scott Butchard
Tarek Hamad
Thomas Belotti
Development Assistant - Dialogue Gemma O’Hagan
Ambient World Lead John Sloan
Population Management Stefan Webster
Chris McCallum
Games Analysts Daniel Morrow
Euan Law
Fionn Wright
Jesse Holcroft
Joshua Mattyasovszky
Stefan Webster
Derek Patterson
Grand Theft Auto Online QA Supervisor Adam Whiting
Grand Theft Auto Online QA Michael Burton
Ross Parker
Sean Casey
Andrew Auckland
Callum Mungall
Graham Rust
Jennifer Cox
Joe Stafford
John Lang
Matt Aubrey
Paulius Bernotas
Robert Allan
Robin Ward
Scott Edwards
Simon Miele
Stuart White
Tom Cressey
Vasiko Manjgaladze
Lead Audio Programmer Alastair MacGregor
Audio Programmers Colin Walder
Hugh Lowry
Jorge O’Valle
Audio Tools Programmer Matt Hailey
Dialogue Supervisor Will Morton
Sound Designers George Williamson
Jon McCavish
Dialogue Design Assistant Lindsay Robertson
Interactive Music Developers Rebecca Johnson
Fraser Morgan
Audio Development Support Keith Thorburn
Nick Gozem
QA Manager Craig Arbuthnott
Senior Lead Analysts Brian Kelly
Neil Corbett
Lead Test Analysts Chris Thomson
John Archibald
Steev Douglas
Test Analysts Paul Kowal
Colin Howard
Test Tool Support Thomas Philips
Lead Build Engineer Neil Walker
Build Engineer Ross McKinstray
Test Ailbhe Kirwan
Alex Gray
Alex Hills
Alice Ross
Alistair Hathaway
Andy Butler
Anna Holt
Chris Damon
Chris Dickson
Christopher Kerr
Christopher Vyse
Craig McManus
Craig Walker
Daniel Pryde
Daniella Zelli
David Hodgson
David Jones
Debra Bodey
Drew Theasby
Ed Tonks
Euan Black
Eve Acton
Fionn Wright
Gemma McCord
Grace Paige
Graeme Hutton
Graeme Wright
Jack Charlton
Joe Hill
John Corbett
John Hendry
Jonathan Foot
Jordan Combe
Joseph Woods
Karen Mitchell
Kate Kidd
Lauren McNaughton
Lyle Connon
Mark Moody
Matt Wilson
Owen Evans
Peter McAlister
Robbie Douglas
Robert Moore
Roland LeGood
Ross Thomson
Ross Wilkie
Sara Forbes
Sarah Crawford
Scott Buchanan
Shanti Easton
Shauni Maple
Sinclair Bain
Stephen Donkin
Steven McClue
Suzanne Raine
Zach Reilly
Administration Supervisor Michelle McKnight
Admin Support Laura Waddell
Nadia Taib
Accounts Administrator Anneline Groves
HR Advisor Becky Scott
Housekeeping Elizabeth Douglas
I.T. Support Christine Chalmers
Paul Sharkey
Rory Jepson
I.T. Systems Engineers Adam Bown
David Campbell
Gavin Will
Special Thanks Alessandro Piva
Alyn McCall
Anita Norfolk
Charlotte Addison
Cherry Martin
Christina Harvey
Darren Hatton
David Buan
Erin Bower
Jay Adams
Kim Gurney
Lisa Stapleton
Malcolm Shortt
Marie Borgesson
Matthew Ryan
Michael Flocco
Michelle Obayda
Mondo Ghulam
Peter Kasim
Spencer Jones
Stuart Macdonald
Tan Suttie
Young Suk Ko
Play Test Aarjith Babu
Adam Hopkins
Alan Bailey
Alasdair Bayne
Alex Fionda
Alexander Brown
Alexander Dowsett
Alexander McAndrew
Andrew Cairns
Andrew O’Connor
Antony Rinaldi
Ben Barrett
Bilal Ashraf
Bradlay Law
Calum Beck
Cameron Scott
Charles Finlayson
Chris Halkett
Christian Yiannopoullos
Christopher Glenholmes
Christopher Marshall
Christopher McKnight
Claire Archibald
Colin McCafferty
Craig Ramsay
Dale Robertson
Damien Cabrol
David Hopkins
David Paul
Ewan Mackie
Fern Mason
Frederick Pickering
Gareth Roberts
Gillal Ali
Graeme Sudworth
Gregor Fergusson
Hakim Gharrafi
Harish Anbezhil
Heather Shields
Hector Cassels
Iain MacLellan
Iain Martin
Iain Paterson
Imran Pervez
Jamie Brown
Jan Lawicki
John McKay
Johnny Jaap
Johnny Quinn
Jonathan Rankin
Jonathan Sullivan
Joshua Lowe
Karl Siddall
Keiron Douglas
Lee Dobbie
Lewis Boyden
Liam Richardson
Luke Blackwood
Lynette Ross
Martin Polok
Michael Black
Michael Cromarty
Michael Douglas
Michael Gorman
Michael Shaw
Neal William Ford
Owen Brignall
Owen Maddocks
Patrick Gårdinger
Patrick Hudson
Paul Duddy
Peter Spriggs
Qasim Ashraf
Ray Kit Shum
Richard Bryson
Richard Little
Robert Chimes
Robert James Law
Robert Laidlaw
Ross Carmichael
Ross Catto
Russell Moore
Samuel Taylor
Scott McCafferty
Shane Horgan
Simon Collier
Stephen Cairns
Stephen Nield
Steven Shand
Stewart Allan
Stewart J Allan
Tina Douglas
Tom Emerson
Tom Ivinson
Tom Kemp
Vikramaditya Venkata
William Belotti
Zaid Hussain

Rockstar New York

Executive Producer Sam Houser
VP of Creative Dan Houser
VP of Product Development Jeronimo Barrera
Art Director Rob Nelson
VP of Quality Assurance Jeff Rosa
Senior Producer Josh Needleman
Associate Producer Chris Choi
Senior Lead Analysts Brian Alcazar
James Dima
Sean Flaherty
Test Team Adam Tetzloff
Curtis Reyes
Don Baluyot
Jameel Vega
Jason Sleurs
Lloyd Thompson
Mike Hong
Mike Nathan
Oswald Greene
Peter Woloszyn
Phil Castanheira
Rich Huie
Steve Guillaume
Tamara Carrion
Tai Smith
Technical Supervisor Matthew Forman
Rockstar Games Social Club Ananth Racherla
Angus Wong
Antonio Lee
Brand Inman
Bret Rouse
Chris Lees
Christopher Plummer
Dan Cooper
Demetri Detsaridis
Dennis Crow
Geethika Uriti
Helen Andriacchi
Jack Leung
Jimmy Yoo
Leah Spontaneo
Max Sather
Nina Ho
Sean Bartlett
Production Gene Overton
Koji Nonoyama
Neil McCaffrey
Rich Rosado
Soundtrack Supervision Ivan Pavlovich
Jaesun Celebre
Jeff Silverman
Tony Mesones
Creative Consultant DJ Pooh
Production Team Rod Edge
Lazlow
Andrew Burns
Armand Rodriguez
Brad Cohn
Derek Blair
Erica Langworthy
Ezequiel Guerisoli
Jason Hurley
Kathryn Greenbaum
Marisa Palumbo
Mark Eicher
Melissa Mason
Michael Berger
Michele Pearson
Nathan Willis
Nathaniel Bryan
Nick Giovannetti
Paul Martin
Ryan Pate
Robert Hannigen
Rocco Cambareri
Sam Henman
Stephen Ellis
Stephen Glenn
Timm Chartier
Tina Chen
Tony Grinage
Vincent Parker
Wen Yuan
Additional Dialogue by:


Michael Unsworth

Research Ayana Osada
Gregory Johnson
Jon Young
Sanford Santacroce
Performance Capture & Animation Adam De Oliveria
Alan Michaels
Che Ng
Chuck Mongelli
Cory Alderman
Danna Finestone
David Zani
Evan Eldredge
James MacLaughlin
Kelly Wetzel
Robert Martin
Tiara Maye
Motion Capture Cutscenes directed by:


Rod Edge
Cutscene Mixes and Sound Design:
David Scott

Camera Artists Blake Buck
Forrest Karbowski
Gethin Aldous
Joe Rubino
Luke Howard
Rob Elsworthy
Lead Technical Artist Mark Harrison-Ball
Senior Artist Karmen Coker
Senior Animators Abraham Ahmed
Hytham Morsy
Matt Tempest
Thomas Diakomichalis
Animator Jason Barnes
Rockstar Games Publishing Team Adam Perry
Adam Tedman
Alex Menasche
Alicia Hornstein
Amanda Muller
Andre Okamura
Andrea Stapleton
Anthony Dodd
Anthony Macbain
Arabella Benson
Ayano Minami
Ben Sutcliffe
Brad McDuffie
Brandon Aguiles
Channing Delph
Chris Madgwick
Christopher Fiumano
CJ Gibson
Craig Gilmore
Cody Corona
Dan Emerson
Daniel Einzig
Daniel Heacox
Dave Malcolm
David Gómez
David Manley
David Twinn
Dominic Garcia
Elizabeth Satterwhite
Emmanuel Tramblais
Eugenia Barrera
Federico Clonfero
Gary St. Clare
Gauri Khindaria
Gena Feist
Greg Lau
Greg Weller
Gregory DeLucia
Hamish Brown
Heather Shevlin
Heloise Williams
Hugh Michaels
Ifeoma Obi
Jack Rosa
Jack Waters
James Crocker
James Gallagher
James “DrZ” Zdaniewski
Jeff Mayer
Jennifer Kolbe
Jerry Monias
Jessica Miangolarra
Jochen Till
John Callanta
John Gordon
John Ma
Jonathan Alcantar
Jordan Chew
Jorn Wisman
Joseph Chan
Josh Moskovitz
Jurgen Mol
Justin Scott
Justine Caswell
Karl Reader
Katie Clark
Keichia Bean
Kevin Feeney
Kudrat Sapaev
Lucien King
Mark Adamson
Mathias Breton
Matt Smith
Michael Carnevale
Michael McAlister
Michael Zigon
Mike Torok
Mikhail Abramov
Nate Meltzer
Neil Stephen
Nicholas Patterson
Nijiko Walker
Onno Bos
Patrick Brose
Patrick Conroy
Patrick J. Eves
Patricia Pucci
Paul Nicholls
Paul Yeates
Pete Sparrow
Philip Doust
Philip James
PJ Sim
Ramon Stokes
Raquel García
Richard Barnes
Richard Cole
Rita Liberator
Rob Spampinato
Rowan Hajaj
Roxie Vizcarra
Sabrina Silverberg
Sandra Louis
Sean Hollenbach
Sean Macaluso
Sean MacKenzie
Seçkin Özdündar
Serhad Koro
Silvia Cabrera
Simon Ramsey
Siobhan Boes
Stanton Sarjeant
Stephen Bliss
Steve O’Neil
Tae-Sik Yang
Tim Choate
Ursula Baker
Will Allanson
Zach Carr
Zephorah Nure
Special Thanks Adalyes Allen
Adriaan van der Merwe
Andrew Pennycuik
Angela Stanley
Anju Kejriwal
Beth Hoyt
Bonnie Tapper
Brian Maxwell
CeCe Valencia
Chad Corbitt
Chris Enzo
Chris "Trouble" Delfosse
Colin Maclachlan
Cooke Maroney
Damon Bruce
Daniel Kelly
Dave Galetka
David Faaiuaso
Derek Beres
Derrick “Lil Dee” Edmond
Doctor Steve
Doug Marien
Ed McMann
Heather Silverman
James Andreas
James Flemming
Jayme Thomas
Jill Henritze
Jim Patton
Josh Maye
Joshua Hinden
Justin Gese
Keith Jochimsen
Kelly Fastuca
Laura Heywood
Laura Stylez
Loz Guest
Manuel Guzman
Maria Barcelos
Matt Tusa
Mike O'Connell
Michael Springer
Michael Vranian
Mitch Todd
Nathaniel Williams
Nick Bright
Oliver Henn
Paul Jastrzebski
Paul Jones
Ramiro Duque
Ramiro Torres
Randy Shefer
Rob Bremer
Robert Weiss
Ross Maxwell
Shelley Miller
Spencer Jones
Steve Covino
Troy Rojewski
Tyson Pate
Valeria De Santis
Wendi White
Wynn Grothem
Zach Shedd

Rockstar San Diego

Studio Manager Steve Martin
Technical Director Tom Shepherd
Art Department Director Joshua Bass
I.T. Director Michael Mattes
Senior Producer David Kunkler
Producers Eric T. Smith
John Ricchio
Lead Sound Designer Jeffrey R. Whitcher
Sound Designers Christian Kjeldsen
Corey Ross
Steven von Kampen
Lead Programmer Michael Krehan
Senior Programmer Fredrik Farnstrom
Senior Graphics Programmer Raymond Kerr
Graphics Programmers Alan Goykhman
Randy Liu
Senior Animation Programmer Bryan Musson
A.I. Programmers Christopher Rakowsky
Jonathan Martin
Audio Programmer Robert Katz
Physics Programmers Robert Percival
Stefan Bachman
UI Programmer Taylor Wright
Senior Gameplay Programmer Ryan Satrappe
Gameplay Programmers James Reinebold
Jeff Lansing
Robert Schmitz
Additional Programming Kaitlyn Burnell
Philip Degarmo
Lead Animator
Sean Letts
Senior Cutscene Animators Alan O’Brien
Brian Weber
Harry Ahn
Randy Stratton
Ryan Schacter
Tim Webb
Senior Facial Animation Matt Onheiber
Sarah LaPenna Onheiber
Facial Animation Katelyn Overton
Thanh Phan
Senior In-game Animation Anthony Kwan
Brett Harris
Eliot Tokoroyama
Kirk Cumming
Michael Peterson
In-game Animation Joshua Hoaglund
Cutscene Artists Rachel Greenberg
Sean Evans
Lead Character Artist Darrick Pister
Senior Character Artist JungHyun Lim
Character Artist Marcellus Barnes
Lead Concept Artist David Hong
Senior Concept Artists Jason Castagna
Raul Cabrales
Lead Environment Artists Jesse Yerkes
Joseph Pileski
Senior Environment Artists Brian Falotico
David Riewald
Hank YuehFeng Jiang
Hong Hoang
Matt Clyne
Mike Gillen
Rhizaldi Bugawan
Environment Artists Adam Hernandez
Christine Lee
Dennis Logashov
Edgar D. Acevedo
Grant Werner
Greg Lohr
Hee Chul Chang
Jude Liberty
Michael S. Hughes
Nicole Griffee-Zuniga
Ruben Tavares
Scott Schoennagel
Sheryl Low
Art Outsource Manager Jonathan Evans
Lead Technical Artist Jason Hayes
Senior Technical Artist Allan Hayburn
Technical Artists C. Kyle Hansen
Ilchul Shin
Senior Scripters Alan Blaine
Ghyan Koehne
Silas Morse
Steven Messinger
Scripters Aaron Martin
Asa Dang
Barton C. Slade
Carlos Mijares
D.J. Jones
David Stinchcomb
Evan Lawson
John R. Diaz
John Sripan
Lino A. Manansala
Michael Bagley
Robert Pearsall
Ryan Paradis
Technical Scripter Yomal Perera
Senior QA Testers Jason Umbreit
Stephen Russo
QA Testers Aaron Robuck
Geoffrey Show
HR Manager Sarah Shafer
Finance Manager Chris Wells
Administrative Assistant Claudia Gilcardona
I.T. Manager David Counts
I.T. Systems Analysts Paul Anderson
Stuart Hall

Rockstar Lincoln

General Manager Tim Bates
Localisation Manager Elisa Olmedo
Senior QA Supervisor Kevin Hobson
QA Supervisors André Mountain
Andy Mason
Eddie Gibson
Matthew Hewitt
Mike Bennett
Phil Alexander
Philip Deane
Steve McGagh
Senior Lead Testers Dave Lawrence
Peter Duke
Robert Dunkin
Simon Watson
Lead Testers Benjamin Holgate
Dan Goddard
David Sheppard
James Cree
Matthew Timewell
Mike Blackburn
Nathan Buchanan
Nick Dablin
Peter Broughton
Richard Kealey
Games Testers Aaron Dernley
Adam Almack-Boulton
Adam Doyle
Adam Hillman
Adam Metcalf
Adam Shepherd
Alan Thomasson
Alex Simanis
Alun Morris
Andrew Forshaw
Andrew Heathershaw
Andrew Summers
Anthony Purkiss
Carl Young
Chris Emeny
Christopher Fowler
Craig Norman
Craig Sidebotham
Daniel Collins
Daniel Frost
Daniel Pottage
David Cottingham
David Fahy
Dylan Wildman
Ed Ramsden
Emma Marshall
Erica Rosie
Gemma Harris
Gemma James
George Precious
George Richards
Ian Gilbride
Isobel Scarlett
Jack Edwards
Jade Summers
James Ballantyne
James Brumpton
James Hunter
Jamie Glasby
Jase Trindall
Jason Szollosi
Jez Kinsella
Joe Almack-Boulton
Joseph Fry
Josh Herron
Katie Beardmore
Kevin Scheepers
Kris Parkhouse
Liam Brocklehurst
Liam Edwards
Lindsey Bennett
Louis Reeve
Luke Gray
Mário Peixoto
Mark Neill
Mark Seabourne
Matt Lawson
Matt Rowley
Matthew Deamer
Matthew Donner
Mike Eccles
Mike Griffiths
Mobashir Iqbal
Nader Nehme
Nichola Southcott
Nick Beatty
Nick Bennett
Nicolas Revill
Owen Trutwein
Rachael Walker
Richard Birkett
Robert Hatton
Robin Snelson
Sam Devenish
Sam Perrin
Scott Keenan
Seng Ton
Shaun Nicholson
Shayeem Siraj
Siôn Williams
Sofie Rogers
Steve Tolley
Stuart Slater
Tiia Pukero
Tim Leigh
Toby Hughes
Tom Gilbert
Tom Holt
Tom Petts
Vivienne Ritter
William Powell
Localisation Supervisors Benjamin Giacone
David Hoyte Iglesias
François-Xavier Fouchet
Senior Localisation Testers Benjamin Welby
Félix Braconnier
Naomi Long
Sebastian Huland
Tomàs-David Sallarès
Localisation Testers Alessandro Testa
Andreas Stertkamp
Andrew Mariuchno
Angel Loya
Artur Lewandowski
Bartłomiej Wypych
Can Xiong
Carlos Castillo
Chen Li
Christian Jungers
Chun Man Chan
Dailos Mejías Suárez
Dawid Zielonka
Denis Stankus
Emanuele Orlando
Eun-mi Park
Fernando Castellanos
Janet Pui-Sei Wong
Kaoru Kishigami
Kevin Stober
Kuang-Sheng Huang
Lee Yoo
Luca Tamborini
Maksims Avotins
Manuel Coronado
Marc Paüls
Melina França
Naoya Sasaki
Nélida Zubia Estévez
Paweł Stankiewicz
Pedro Henrique Oliveira
Przemysław Nyczaj
Raekyun Kang
Rafa Ramone
Rafael Lage
Riad Sedrati
Ricardo Ramone
Romain Baradat
Samuel França
Sascha Winkel
Serge Boguslavskij
Shane Braga
Soichi Yasato
Teresa Manco
Tim Shih
Tomoko Fujiwara
Vivian Federicci
Vladimir Gorelov
Yongwoo Yi
HR Manager Charlie Kinloch
HR Coordinator Lee Johnson
IT Supervisor Nick McVey
IT Support Paul Oliver
Shaun Smith
Admin Officer Christine Gordon

Rockstar Leeds

Studio Manager Alastair Dukes
Art Director Ian J Bowden
Lead Artist Abhishek Agrawal
Technical Artist Neal D Corbett
Senior UI Developer Chris Edwards
Graphic Designer Graham Olek
Artists Adrian Page
Ben Woods
David Dixon
Eric Dawe
Hugh Payn
James McHale
James O’Hare
Paul Kemp
Paul McKee
Paul Smith
Robin Ball
Siu Jone Lee
Vittorio Conti
Junior Artist Marielle Reuser
Senior Animators Dan McGeoch
Simon Papp
Lead Scripter David Roberts
Senior Scripters Andrew Minghella
Stephen Robertson
Scripters Aaron Gandaa
Ahron Mason
Ben Hinchliffe
Ian Gander
Joe Binks
Kevin Edwards
Neil Beggs
Paul Nettleton
Rob Taylor
Sam Hackett
Steven Kerrigan
Tom Kingsley
Tom Waters
Lead Programmer Brett Laming
Senior Programmers Rick Frankish
Ross Childs
Programmers Adrian Hirst
Allan Walton
Andrew Boothroyd
Andrew Collinson
Colin Olivant
Damian McKenna
David Lloyd
Jay Butler
Jay Walton
Paul Dransfield
Robin Mangham
Stuart Roskell
Thomas Randall
Sound Engineer Rob Carr
Lead QA/Dev Support Nick Robey
QA/Dev Support Dan Webster
Mark Bentley
Matt Adams
Sam Fowler
HR/Production Bryan Reynolds
I.T. Manager Ebrahim Fadia
I.T. Support Engineer Matt Tempest
PA/Office Admin Carrie Panks

Rockstar Toronto

Studio Manager Kevin Hoare
Design Director Sergei Kuprejanov
Art Director Paul MacPherson
Producer Daniel Van Zant
Associate Producer Jarred Vaughan
NaturalMotion Behavior Tuning Jason Bone
Lead Programmers Frank Kozuh
Oscar Valer
Programmers Adriaan Blaauw
Bela Kampis
Connor Conlon
David Yang
Dzmitry Malyshau
Frank Chen
Geoff Herbynchuk
Grant Kim
John Moore
Matthew Puthiampadavil
Mike Waltman
Nan Ma
Nick Snell
Quincy Jermyn
Stephane Conde
Stephen Orr
Terry Litrenta
Lead Animation Mark Tennant
Animation Benjamin Chue
John Kim
Mark Pinnock
Matt Fonseca
Peter Reynolds
Stephen Sloper
Lead Lighting Wallace Robinson
Lead Environment Artists James Nicholson
Jay Pavao
Kathrin Roessler
Environment Artists Aaron Hordos
Angelo Borillo
Amy Gallan
Chain Chia
Daniel Ibanez
Darren Porter
Jae Lee
Jamie Donnelly
Jason Zorn
Jeff Leung
Kelly Grimes
Omar Fernandes
Lead Technical Artist Valmor Garcia
Technical Artists Kevin Ala-Pantti
Kristine Middlemiss
Lead Character Artist Pete Armstrong
Character Artists Greg Strangis
Thaddeus Maharaj
Sound Designer Steve Donohoe
Lead Scripter Scott Penman
Scripters John MacPherson
Jonathan Hodge
Matthew Freedman
Technical Manager Arthur Chiang
QA Manager Chris Conway
QA Elliot Lee
Stephanie Karpman
Joel Farrow
Kevin Pettigrew
Production Support Manager Norm Brown
IT Manager Richard Buchanan
Network Administration George Fowler
Robin Chow
Director of Operations Kelly Gibson
Office Administration Lisa Olsen

Rockstar New England

Studio Director/ A.I. Director Ian Davis
Studio Director Ken Davis
Art Director John Carbone
Tech Director Hugues St-Pierre
Producers Eric G. Anderson
Gary Conti
Principal Environment Artist Drew Medina
Senior Environment Artist JD Solilo
Environment Artists Eric Dannerhoj
Karen Wolff
Michael Belair
Patrick Clark
Lead FX Artist Joseph Jobst
Senior FX Artist Nick Greco
Lead Character Artist Jae-Suk Jo
Senior Character Artist Stephen Guberski
Character Artist Aaron Kucinski
Technical Artists Michael Blanchette
Sean Donovan
Steve Genovese
Lead Animator Andy Welihozkiy
Senior Animators Jeff Carroll
Joe Ries
Animators Mike York
Tristan Riggs
Lead Graphics Programmer Chris Oat
Senior Graphics Programmer Doron Feinstein
Graphics Programmer Anoop Thomas
Senior A.I. Programmers Deryck Morales
Gareth Cox
A.I. Programmers Justin Wheelock
Michael Dawe
Senior Programmers Christopher Thomas
Dan Conti
Eric J. Anderson
Joshua D. Landry
Shawn Shoemaker
Stephen LaValley
Programmers Dustin Russell
Esteban Eliza
James Chagaris
Jeremy Tudisco
Matt Koulouris
Audio Programmer Nicholas Warseck
Lead Scripter Ben Wilson
Scripters Robert Moore
Stefan Arnold
Development Support Patrick Swidler
Sam Low
Quality Assurance Jesse Jobst
I.T. Manager Chris Louth
Admin Support Cristina Warseck

Rockstar London

Lead Designer Charlie Bewsher
Lead Artist Leigh Malpas
Senior Artists Jules Enoki
Rachele Doimo
Artist Taylor Shawyer
Junior Artist Richard Gregory
Technical Artists Andy Davis
Ross George
UI Designer James Whitcroft
Graphic Design Support Laura Battistuzzi
Senior Programmer Konstantin Radchuk
Programmers Pau Aguilar Fruto
Thomas Woodhead
Junior Programmer Orkun Bektas
Senior Online Community Designer Evan Michaels
IT Support Engineer Paul Devonshire
Lead Development Support Ian McCarthy
Marcus Pratt
Development Support Jonathan Stead
Vanessa Spiers
Development Assistants Alex Perry
Craig Higgins
Jack Waters
Oscar Cainer
Paul-Jo Nielsen
Simon Taylor

Art & Animation Services

Art and Animation Services 3D-Eyetronics, Inc.
3Lateral
Alive Interactive Media, Inc.
Another World Studios, LLC.
Faceware Technologies Ltd
Giant Studios, Inc.
Image Metrics Ltd.
Incessant Rain Studios, Inc.
Lakshya Digital Pvt. Ltd.
Mineloader Software Co., Ltd.
Original Force Ltd
Shanghai ArtCoding Software Co., LTD
Technicolor India Pvt. Ltd.
NaturalMotion Torsten Reil
Adam Whittaker
John Popadic
Kevin Allington
Mark Matthews
Simon Mack
Rockstar Dedicated Unit at Technicolor India Pvt. Ltd Debashish Das (Producer)
Preshant K B (Producer)
Maltesh Loknath Mattennavar (Art Team Lead)
Vishnu Chakkaravarthy (Animation Team Lead)
Adesh Bharadwaj
Agasthyasen Kulkarni
Ajay Kumar M
Ajita Roy
Amith J Mohan
Anand Babu Kandikatla
Anindita Roy
Anirvan Ray
Anish KV George
Ankit Saxena
Ankush Bhoir
Aravinda Narasimha Bhat
Ashok Kumar Sambangi
Avinash Kola
Avinash Pande
Balamourougane P
Basher Ahmed A
Bhupal MAMC
Biplab Dey
Chander Prakash
Chenna Reddy
Chirag Kapila
Chiranthana Govindaiah
Clinton Hubert Miranda
Darshita Bajpai
Daryl Bert Rymbai
Deepak Venkatraman
Dhanasekaran Muthusamy
Dhanesh K Sudhakaran
Dhaval H Soni
Esak K Zou
Gangaiha Pirla
Gunadhar Langpoklakpam
Hariom Gupta
Hitesh P Dhamange
Iniyan Vijayabaskaran
Jibu Jacob
Kalyan Chakravarthy Vissa
Kantha Rao Andhra
Karthika Lathika
Karthikeyan S
Kiran Kumar
Koshlendra Singh
Meher Kiran Vanapalli
Nagesh Shirate
Narayana Kanthayanapalya
Narayana Murthy E
Naresh Gowra
Naushad Shariff
Niranjan Rajanna
Nithyanandan Kuppuswamy
Onnur Reddy
Pavan Kumar
Prabin Rai
Pranav Mohan
Pravash Prasad Karn
Pravat Pradhan
Praveen Raghunathan
Priyadarshan C Purushotham
Puskar Sinha
Raghav Simha
Rajkumar Rajendran
Rakesh Venkatachalam
Ramachandran Ramesh
Ramakrishnan Suberamaniyam
Ramesh Gonela
Ravinder Vashisth
Rinzing Sherpa
Rishi Varshan
Ritika Pandey
Roshan Lohani
Sabari Nath J
Sandeep Siva Prasad
Santhosh Sasidharan
Satya Shirish Koka
Saurabh Singh
Sauvik Das
Seema Rajput
Shahnaz Memon
Shyam Sekhar Kopalli
Siddhartha Bhat
Sonam Gyatso Bhutia
Sreejith Krishna
Sreeni R
Sridhar Vellingiri
Subin Chittattukara Subru
Sudhakar Lanke
Suresh Patro
Swarup Jyoti Dey
Thimmaiah AS
Varun Sharma
Vignesh K Sabapathi
Vijay Rangu
Vijaylakshmi Neginal
Vinamrta Sharma
Vinodh A Rajayogeeswaraiah
Yatin Khanapurkar

RAGE Technology Group

Chief Software Architect David Etherton
Technical Director Eugene Foss
Director of Technology Derek Tarvin
Lead Graphics Programmer Steve Reed
Senior Graphics Programmer Jeremy Kinz
Graphics Programmer John Boyer
Systems Programmers Luke Hutchinson

Russ Schaaf
Senior Tools Programmer Kevin Weinberg
Senior Physics Programmers Joseph Nugent
Svetoslav Todorov
Lead Animation Programmer James Miller
Senior Animation Programmer Etienne Lapointe
Associate Producer Michael Alan Erickson
Director of Development, Social Club Kevin Baca
Lead Network Programmer Robert Trickey
Senior Network Programmers Al Gehrig, Jr.
Bill Sherman
Network Programmers Aaron Tarvin
Chris Mueller
Jonathan Hurtado
Raymond (Zhiyuan) Sun
Associate Test Engineer Joseph Fink


Grand Theft Auto V
Missies Verhaallijn · Missieoverzicht · Missies · 100% Checklist Icon GTA V orange small.png
Submissies Strangers and Freaks · Random Events · Flight School · Shooting Range · Races · Triatlons · Minigames · Stunt Plane Time Trials · Therapist Sessions
Features Voertuigen · Wapens · Personages · Dieren · Gangs · Radiozenders · Safe houses · Bedrijven · BAWSAQ · Voeding · Prostituees · Websites · Multiplayer · Rockstar Editor
Collectables Spaceship Parts · Letter Scraps · Under the Bridges · Knife Flights · Parachuting · Stunt Jumps · Hidden Packages · For Sale Signs · Epsilon Tracts · Nuclear Waste · Submarine Parts · Monkey Mosaics · Wildlife Photography · Peyote · Achievements & Trophies
DLC Beach Bum Update · Valentine's Day Massacre Special · Business Update · High Life Update · I'm Not a Hipster Update · Independence Day Special · San Andreas Flight School Update · Last Team Standing Update · Festive Surprise Update · Ill Gotten Gains Update
Overige Special Editions · Cheats · Easter eggs · Plattegronden · Vindplaatsen · Besturing · Trailers · Credits · Systeemeisen
Deze pagina is online te bekijken via "http://nl.wikigta.org/wiki/Credits_(GTA_V)"